pokój:

o pokoju

Poziom trudności
          6/10
Ilość graczy
      2-6
Czas gry
      60 minut
Lokalizacja pokoju

Tysiące lat przed naszą erą. Na ziemi trwa zagrażająca ludzkości wojna. Nadprzyrodzone wrogie moce są coraz bliżej zwycięstwa, ale… nie wszystko stracone. Jesteście grupą śmiałków, najlepszymi z najlepszych, wybranymi spośród wszystkich ludzi. Waszym zadaniem jest odnalezienie magicznego artefaktu. Tylko z jego pomocą świat uniknie zagłady.

Stoicie u wrót starosłowiańskiej świątyni. W waszych rękach leży los wszystkich żyjących istot. Rozpoczyna się pełnia księżyca, jedyny czas, kiedy można zdobyć ten magiczny kryształ… Zostańcie naszymi BOHATERAMI!

Pełnia to jeden z najbardziej klimatycznych pokoi w Warszawie. Umiejscowienie w piwnicy domu w połączeniu z niesamowitym wystrojem i specjalnie dobranym oświetleniem sprawia, że uczestnicy dosłownie przenoszą się do wnętrza pradawnej świątyni, a odpowiednia kolorystyka i muzyka dodatkowo potęgują emocje i wrażenia podczas gry.

Jeśli fascynują was czasy rycerskie, baśnie i legendy oraz filmy lub seriale takie jak „Braveheart” i „Gra o Tron” ten pokój jest zdecydowanie dla was!

Pokój posiada dwa scenariusze: dla dzieci i dla dorosłych.
Pokój dostępny w wersji anglojęzycznej.

Zarezerwuj pokój

Loading
* Pola wymagane.
Uwaga! Rezerwacja pociąga za sobą akceptację Regulaminu