pokój:

o pokoju

Poziom trudności
          6/10
Ilość graczy
      2-6
Czas gry
      60 minut

Ten pokój jest w modernizacji – zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi pokojami w zakładce Pokoje

Tysiące lat przed naszą erą. Na ziemi trwa zagrażająca ludzkości wojna. Nadprzyrodzone wrogie moce są coraz bliżej zwycięstwa, ale… nie wszystko stracone. Jesteście grupą śmiałków, najlepszymi z najlepszych, wybranymi spośród wszystkich ludzi. Waszym zadaniem jest odnalezienie magicznego artefaktu. Tylko z jego pomocą świat uniknie zagłady.

Stoicie u wrót starosłowiańskiej świątyni. W waszych rękach leży los wszystkich żyjących istot. Rozpoczyna się pełnia księżyca, jedyny czas, kiedy można zdobyć ten magiczny kryształ… Zostańcie naszymi BOHATERAMI!

Pełnia to jeden z najbardziej klimatycznych pokoi w Warszawie. Umiejscowienie w piwnicy domu w połączeniu z niesamowitym wystrojem i specjalnie dobranym oświetleniem sprawia, że uczestnicy dosłownie przenoszą się do wnętrza pradawnej świątyni, a odpowiednia kolorystyka i muzyka dodatkowo potęgują emocje i wrażenia podczas gry.

Jeśli fascynują was czasy rycerskie, baśnie i legendy oraz filmy lub seriale takie jak „Braveheart” i „Gra o Tron” ten pokój jest zdecydowanie dla was!

Pokój posiada dwa scenariusze: dla dzieci i dla dorosłych.
Pokój dostępny w wersji anglojęzycznej.