Kontakt

Dom Zagadek Zwrotnicza

ul. Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa
Bezpłatny parking

Szkoły i biura podróżyMarketing / MediaOferta dla firm

7 dni w tygodniu
9:00 - 22:00
Napisz do nas

Imię

adres e-mail

temat

treść wiadomości
Administratorem twoich danych osobowych jest DOM ZAGADEK SP. Z O.O. z siedzibą w Warszawie 01-219, ul. Zwrotnicza 6 dalej jako „Administrator” lub po prostu „my”.

Przetwarzamy twoje dane osobowe jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na pytania skierowane do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailem (podstawą przetwarzania twoich danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora tj. kontakt z użytkownikami strony internetowej).

Twoje dane osobowe będę przetwarzała nie dłużej, niż jest to potrzebne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po upływie tego czasu, dane osobowe będą mogły być przetwarzane jedynie przez okres przedawnienia możliwych roszczeń.
Podanie przez ciebie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego byśmy mogli odpowiedzieć na twoje pytanie.
Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jaki jest Prezes Urząd Ochrony Danych Osobowych.

Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami na adres mailowy: kontakt@domzagadek.pl
W celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytania za pośrednictwem formularza kontaktowego nie przekazujemy twoich danych żadnemu podmiotowi zewnętrznemu, w tym podmiotom poza Unią Europejską.
W razie jakichkolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami: kontakt@domzagadek.pl