najczęstsze pytania

Dom Zagadek to przeniesienie gier typu escape room (wydostań się z pokoju) do świata rzeczywistego. Zostajecie uwięzieni w jednym z tematycznie wybranych pokoi. Waszym zadaniem jest rozwiązać w ciągu 60 minut szereg zagadek logicznych i zręcznościowych. Nie jest to proste, aczkolwiek wykonalne :) Podejmiecie wyzwanie?
Każdy, niezależnie od wieku. Jedyne czego wymagamy to umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczości i….sprytu :) Rekomendujemy nasze pokoje dla osób powyżej 8 roku życia, a dla dzieci od 8 do 10 roku życia oferujemy opiekę animatora, młodszych uczestników zapraszamy z opiekunami. Nasze specjalnie dostosowane scenariusze usatysfakcjonują też doświadczonych graczy.
Czas trwania gry to 60minut - o ile uda Wam się wydostać. Oczywiście w razie potrzeby pomożemy :) Od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 włącznie - cena, niezależnie od pokoju, to 180PLN, po godzinie 15:00 włącznie – 220PLN. W weekendy, niezależnie od godziny, cena to – 220PLN.
Cena jest stała, niezależnie od ilości osób w pokoju. Płacicie za pokój, nie za gracza.
Najprościej będzie poprzez formularz rezerwacji w zakładce Rezerwacje. Możesz też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie pod nr. tel. 884 884 839, lub przyjść osobiście do Domu Zagadek, na Zwrotniczą 6 w Warszawie.
Zapraszamy 15 minut przed godziną rezerwacji. Pozwoli to nam na dokładne omówienie zasad i udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania :)
W zależności od pokoju zapraszamy zespoły od 2 do 6/8 osób. Możliwa jest również gra dla większej liczby osób jednocześnie, w takim wypadku należy zarezerwować więcej niż jeden pokój.
Płatności można dokonać w formie gotówki lub karty płatniczej. Na podstawie faktury VAT przyjmujemy także płatność przelewem.
Żaden specjalny strój nie jest wymagany. W cały Domu Zagadek utrzymany jest porządek, nie ma miejsc, w których można się ubrudzić :)
Mamy nadzieję że nie będzie takiej sytuacji. Jeśli jednak tak się zdarzy, możesz liczyć na wskazówki od nas, które poprowadzą Cię do wyjścia, nie ujmując przy tym dobrej zabawy!
Każdą rezerwację można anulować nie później niż 24 godziny przed terminem rezerwacji. W takim przypadku prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Oczywiście! To bardzo oryginalny i z doświadczenia wiemy że sprawdzony pomysł na prezent. Możliwość kupienia online oraz wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce "Vouchery". Jeśli Państwo przyjdą osobiście, wówczas Voucher można kupić na miejscu.
Niestety nie ma takiej możliwości. Niektóre zagadki wymagają co najmniej 2 osób które muszą ze sobą dobrze współpracować :)
Ależ oczywiście! Każdy z naszych pokoi zagadek ma zupełnie inny klimat, wystrój i poziom trudności. Zagadki nie powtarzają się, każdy pokój Was zaskoczy :)
Posiadamy specjalnie przygotowana ofertę urodzinową. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do zakładki URODZINY DLA DZIECI na górze strony.
Oczywiście, posiadamy atrakcyjne oferty dla szkół, biur podróży i firm. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w odpowiednich zakładkach na górze strony. W celu dokonania rezerwacji dla grup zorganizowanych prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Istnieje taka możliwość. W celu dokonania rezerwacji kilku pokoi zaczynających się o jednakowym czasie - prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.
Napisz do nas

Imię

adres e-mail

temat

treść wiadomości