najczęstsze pytania

Dom Zagadek to przeniesienie gier typu escape room (wydostań się z pokoju) do świata rzeczywistego. Zostajecie uwięzieni w jednym z tematycznie wybranych pokoi. Waszym zadaniem jest rozwiązać w ciągu 60 minut szereg zagadek logicznych i zręcznościowych. Nie jest to proste, aczkolwiek wykonalne :) Podejmiecie wyzwanie?
Każdy, niezależnie od wieku. Jedyne czego wymagamy to umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczości i….sprytu :) Osoby poniżej 12 lat zapraszamy z dorosłym opiekunem. W cenie pokoju jest także możliwość wejścia do pokoju zagadek z naszym animatorem, który poprowadzi grę.
Czas zabawy to 60min, o ile nie utkniecie.... :) Oczywiście pomożemy aby tak się nie stało :) Cena zależna jest od pory dnia i tygodnia. Od poniedziałku do piątku do godziny 14:30 włącznie - cena niezależnie od pokoju to 120PLN, po godzinie 15:00 włącznie – 160PLN. W weekendy, niezależnie od godziny, cena to – 160PLN.
Najprościej będzie poprzez formularz rezerwacji w zakładce Rezerwacje. Możesz też skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie pod nr. tel. 884 884 839, lub przyjść osobiście do Domu Zagadek, na Przyrynek 28 w Warszawie.
Zapraszamy 15 minut przed czasem rezerwacji, pozwoli nam to na omówienie zasad i wprowadzenie do gry.
Pokoje zagadek są w stanie pomieścić grupy od 2 do 6 osób. W drodze wyjątku przyjmujemy też nieco większe grupy, na własne życzenie :)
Jeśli wyjdziesz w tym stroju na ulicę to do naszego Domu Zagadek będzie jak najbardziej odpowiedni. W całym domu jest utrzymany porządek, nie ma tu miejsca żeby się ubrudzić, to nie szkoła przetrwania :)
Na chwilę obecną akceptujemy jedynie płatność na miejscu, gotówką. Bankomat znajduje się 150m od Domu Zagadek.
Mamy nadzieję że nie będzie takiej sytuacji. Jeśli jednak tak się zdarzy, możesz liczyć na wskazówki od nas, które poprowadzą Cię do wyjścia, nie ujmując przy tym dobrej zabawy!
Anulowanie rezerwacji jest możliwe jedynie drogą telefoniczna, nie później niż 24h od zarezerwowanego terminu.
Oczywiście! To bardzo oryginalny i z doświadczenia wiemy że sprawdzony pomysł na prezent. Możliwość kupienia online oraz wszystkie informacje odnośnie Voucherów są w zakładce "Vouchery". Jeśli Państwo przyjdą osobiście, wówczas Voucher można kupić na miejscu.
Niestety nie ma takiej możliwości. Niektóre zagadki wymagają co najmniej 2 osób które muszą ze sobą dobrze współpracować :)
Ależ oczywiście! Każdy z naszych pokoi zagadek ma zupełnie inny klimat, wystrój i poziom trudności. Zagadki nie powtarzają się, każdy pokój Was zaskoczy :)
Cena jest niezmienna wraz z ilością osób w pokoju. Płacicie za pokój, nie za gracza.
Napisz do nas

imię i nazwisko

adres e-mail

temat

treść wiadomości