dla dorosłych

dla dorosłych

Pokoje Zagadek to zabawa nie tylko dla dzieci i młodzieży. Scenariusze naszych pokoi tworzone są tak aby stanowiły wyzwanie również dla dorosłych. To świetna odskocznia od pędzącego świata, dobry pomysł na firmową integrację, urodzinową niespodziankę czy wyjście w gronie znajomych. Jeśli myślicie, że nic nie może Was zaskoczyć, to sprawdźcie nasze pokoje!

Od 2015 roku zapewniamy nieszablonową rozrywkę na najwyższym poziomie. Perfekcyjnie dopracowane scenariusze i najnowsze technologie gwarantują przeżycie niezapomnianej przygody.

Jesteśmy organizatorami wielu eventów firmowych, spotkań autorskich i integracji. Zaufały nam dziesiątki tysięcy klientów i setki firm.

oferta

Wypady ze znajomymi

Nasze pokoje zagadek to idealny sposób na spędzenie czasu po pracy lub weekendu w gronie przyjaciół. Dla gości indywidualnych, w tym także studentów, przygotowaliśmy atrakcyjne programy lojalnościowe i promocje.

Wieczory panieńskie i kawalerskie

Wieczór panieński lub kawalerski w Domu Zagadek? Oczywiście! Zabawa escape room to oryginalny i sprawdzony pomysł na rozpoczęcie (i nie tylko 🙂 wyjątkowego wieczoru. Gwarantujemy dużo pozytywnych wrażeń i uśmiechu na ustach. Więcej informacji tutaj: Wieczór Panieński lub Kawalerski w Domu Zagadek.

Aby uczynić ten dzień jeszcze bardziej wyjątkowym oferujemy (w porozumieniu z organizatorem) spersonalizowane scenariusze, nawiązujące do życiorysu Młodej Pary, a także umieszczenie w pokojach prezentów, które będą odkrywane wraz z rozwiązywaniem kolejnych zagadek.

Integracje

Współpraca i integracja to słowa klucze w Domu Zagadek. Z naszej oferty skorzystało już wiele firm – zarówno w obu naszych lokalizacjach jak i w escape roomach objazdowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dla firm.

Napisz do nas

Imię

adres e-mail

temat

treść wiadomości