co to jest escape room?

Escape Room (eng. real life escape room game) 

Gra w której uczestnicy przenoszą się na 60 minut do tematycznie przygotowanych pokojów zagadek tzw. Escape Room z których muszą się wydostać. Aby tak się stało, należy zmierzyć się wspólnie z przygotowanymi wcześniej przez nas zagadkami: logicznymi, na spostrzegawczość, na kreatywność a także wymagającymi odrobiny sprytu… Tylko od Was zależy, czy uda się rozwiązać wszystkie zagadki i wydostać się z pokoju przed upływem 60 minut…

aby tak sie stało, przydatne jest:

analityczne
myślenie
kojarzenie
faktów
kreatywność
spostrzegawczość
zręczność

a zaczęło się tak...

Odkąd pomysły z świata gier, filmów, programów telewizyjnych przeniosły się do rzeczywistości tworząc pierwsze na świecie gry Escape Room, staliśmy się od razu ich fanami.

Escape Room to gra wymagająca przede wszystkim współpracy ale także analitycznego myślenia, kojarzenia faktów, spostrzegawczości i nieco sprytu… Ta forma rozrywki dostarcza nam mnóstwo przyjemności i emocji.

Odwiedziliśmy wiele Escape Roomów w Warszawie, jednak większość z nich nas nie przekonała. Doszliśmy wówczas do wniosku że chcemy wnieść nową jakość do świata Escape Room w Warszawie – tak właśnie stworzył się pomysł na Dom Zagadek.

 

nagrody i wyróżnienia

topowe miejsce w rankingach

dom zagadek w liczbach

60
minut
na ucieczkę...
6
pokoi
wszystkie pełne zagadek...
100%
zadowolenia
u nas każdy wychodzi z uśmiechem na twarzy :)